cambridge

Lektorzy- Szkoła Języków Obcych Program. Poznań, Wielkopolska

Szkoła Program Angielski posiada zespół sympatycznych i dobrze przygotowanych do pracy lektorów.
Wszystkie zajęcia, za wyjątkiem grup początkujących, prowadzone są zarówno przez nauczycieli polskich, jak i zagranicznych, tzw. native speakers.
Nauczyciele polscy to absolwenci filologii angielskiej lub kolegium języka angielskiego i w znakomitej większości posiadają dodatkowe kwalifikacje w postaci ukończonych kursów metodycznych (CELTA, CELTYL). Biorą również udział w konferencjach w Polsce i w Anglii na temat nauczania języka angielskiego, takich jak IATEFL czy Pase. Większość nauczycieli zagranicznych także posiada dyplom uczelni wyższej oraz ukończone kursy metodyczne nauczania języka obcego, tzw. TEFL. Wyjaśnienie zawiłości gramatycznych to zadanie dla polskiego lektora, natomiast rozmowa z native speakerem nie znającym języka polskiego ośmiela uczestników i przyspiesza proces nauczania języka obcego.
Szkoła prowadzi regularne szkolenia dla lektorów u siebie w szkole, tzw in-house teacher training, osobno dla grup dzieci i młodzieży i osobno dla grup egzaminacyjnych prowadzone przez Centre Exams Manager.  Ponadto od tego roku lektorzy szkoleni będą w trakcie cyklicznych webinariów, prowadzonych przez doświadczoną lektorkę.
Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażoną bibliotekę i mediatekę.

Kadra Szkoły

Kadra Szkoły
Karolina

Julia

Jest pierwszą osobą która wita Was w biurze Szkoły.
Na co dzień czuwa nad przepływem informacji, maili i załatwianiem bieżących spraw.
Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, która w wolnych chwilach oddaje się temu co lubi najbardziej, czyli graniu w planszówki.

 

Przedstawiamy naszą wspaniałą kadrę lektorów!
Każdy z nich to doświadczony anglista albo native speaker, dla którego nauczanie nie jest tylko 'pracą', ale pasją.

Tomek

Tomasz

Koordynator grup egzaminacyjnych, nauczyciel jęz. angielskiego, jego zajęcia przyciągają tłumy kursantów. He says „I love infecting my students with my enthusiasm for English.”

Magda

Magda

Teacher Trainer, nauczycielka jęz. angielskiego Energetyczna, z dużym poczuciem humoru, otwarta na ludzi. W wolnym czasie gra na pianinie, uprawia jogę, czyta powieści. Uwielbia owczarki niemieckie.

Monika

Monika

Cambridge Exams Manager, zachęca do zdawania egzaminów i pomaga wybrać ten właściwy. W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze i tańczy ( tylko jak nikt nie widzi). I pije kawę.

Jonathan

Jonathan

A native speaker teacher from Scotland od ponad 8 lat w szkole PROGRAM. Niezwykle solidny, rzeczowy i zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Uwielbia polskie góry i Zakopane.

David

David

A native speaker teacher from the USA. Zawsze uśmiechnięty I skłonny do rozmowy, oczywiście po angielsku.

Anthony

Anthony

A native speaker teacher from the USA, doskonały camp counsellor Lubi i umie gotować, kocha tacos.

Anna

Jacquie

Native speakerka z Kanady która zdobywała nauczycielskie szlify w Kolumbii, Argentynie i Indonezji. W szkole prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jej hobby to podróże po świecie.

Patrycja

Patrycja

Lektorka języka angielskiego z certyfikatem CELTYL. Doświadczenie w nauczaniu zdobywała w Polsce i za granicą. Wolny czas spędza na jeżdżąc na rowerze, ale też wędruje, czyta i uczy się języka włoskiego.

Gosia

Gosia

Lektorka jęz. angielskiego doświadczona i świetna merytorycznie, otwarta, życzliwa i pełna energii.

Tim

Justyna

Absolwentka kierunku Filologii Angielskiej UAM oraz egzaminatorka maturalna CKE. W pracy lektorki czuje się szczęśliwa oraz spełniona, co przekłada się na wyniki jej kursantów. W wolnym czasie uprawia sporty: jeździ na nartach, żegluje i chodzi na basen.

Tim

Charles

Native speaker z Londynu, który wraz z rodziną przeprowadził się do Poznania dwa lata temu. Niesamowicie kontaktowy oraz otwarty na ludzi nauczyciel, łatwo nawiązuje relacje z uczniami. Chętnie uczy wszystkie grupy wiekowe.

ZADZWOŃ 501-458-181