cambridge

Lektorzy- Szkoła Języków Obcych Program. Poznań, Wielkopolska

Szkoła Program Angielski posiada zespół sympatycznych i dobrze przygotowanych do pracy lektorów.
Wszystkie zajęcia, za wyjątkiem grup początkujących, prowadzone są zarówno przez nauczycieli polskich, jak i zagranicznych, tzw. native speakers.
Nauczyciele polscy to absolwenci filologii angielskiej lub kolegium języka angielskiego i w znakomitej większości posiadają dodatkowe kwalifikacje w postaci ukończonych kursów metodycznych (CELTA, CELTYL). Biorą również udział w konferencjach w Polsce i w Anglii na temat nauczania języka angielskiego, takich jak IATEFL czy Pase. Większość nauczycieli zagranicznych także posiada dyplom uczelni wyższej oraz ukończone kursy metodyczne nauczania języka obcego, tzw. TEFL. Wyjaśnienie zawiłości gramatycznych to zadanie dla polskiego lektora, natomiast rozmowa z native speakerem nie znającym języka polskiego ośmiela uczestników i przyspiesza proces nauczania języka obcego.
Szkoła prowadzi regularne szkolenia dla lektorów u siebie w szkole, tzw in-house teacher training, osobno dla grup dzieci i młodzieży i osobno dla grup egzaminacyjnych prowadzone przez Centre Exams Manager.  Ponadto od tego roku lektorzy szkoleni będą w trakcie cyklicznych webinariów, prowadzonych przez doświadczoną lektorkę.
Szkoła posiada dobrze wyposażoną bibliotekę oraz ( Uwaga: nowość) tablice multimedialne do wykorzystania w trakcie zajęć.

Kadra Szkoły

Kadra Szkoły
Karolina

Karolina

Jest pierwszą osobą która wita Was w biurze Szkoły.
Na co dzień czuwa nad przepływem informacji, maili i załatwianiem bieżących spraw
studentka Prawa, która w wolnych chwilach oddaje się temu co lubi najbardziej… bieganiu.

Przedstawiamy naszą wspaniałą kadrę lektorów!
Każdy z nich to doświadczony anglista albo native speaker, dla którego nauczanie nie jest tylko 'pracą', ale pasją.

Tomek

Tomasz

Koordynator grup egzaminacyjnych, nauczyciel jęz. angielskiego, jego zajęcia przyciągają tłumy kursantów. He says „I love infecting my students with my enthusiasm for English.”

Magda

Magda

Teacher Trainer, nauczycielka jęz. angielskiego Energetyczna, z dużym poczuciem humoru, otwarta na ludzi. W wolnym czasie gra na pianinie, uprawia jogę, czyta powieści. Uwielbia owczarki niemieckie.

Monika

Monika

Cambridge Exams Manager, zachęca do zdawania egzaminów i pomaga wybrać ten właściwy. W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze i tańczy ( tylko jak nikt nie widzi). I pije kawę.

Jonathan

Jonathan

A native speaker teacher from Scotland od ponad 6 lat w szkole PROGRAM niezwykle solidny, rzeczowy i zawsze świetnie przygotowany do zajęć.

David

David

A native speaker teacher from the USA. Zawsze uśmiechnięty I skłonny do rozmowy, oczywiście po angielsku.

Anthony

Anthony

A native speaker teacher from the USA, doskonały camp counsellor Lubi i umie gotować, kocha tacos.

Eugenia

Eugenia

Lektorka jęz. angielskiego. Absolwentka Instytutu Lingwistycznego i KUL. Uwielbia podróżować, śpiewać i poznawać nowych ludzi.

Patrycja

Patrycja

Lektorka języka angielskiego z certyfikatem CELTYL. Miła i spokojna. Lubi górskie wspinaczki i książki Roalda Dahla.

Gosia

Gosia

Lektorka jęz. angielskiego doświadczona i świetna merytorycznie, otwarta, życzliwa i pełna energii.

Tim

Tim

Brytyjczyk od lat mieszkający w Polsce, świetnie wyjaśnia zawiłości angielskiego na poziomie CPE. Kocha zwierzęta i naturę.

Anna

Anna

Lektorka jęz. francuskiego, świetnie zna nie tylko jęz. francuski, ale i włoski. Pasjonatka włoskiej kuchni.

Obozy językowe