Angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat

Proszę o więcej informacji o kursach:

*pola wymagane

Teddy Eddie

Rozpoczyna się czas zapisów na Misiowy Angielski dla dzieci 2-7 lat,  ambitny i niebanalny kurs języka angielskiego bezkonkurencyjną metodą Teddy Eddie.
Metodą sprawdzoną w całej Polsce, czego dowodem jest liczba Misiowych Kursantów, a tych jest już blisko 28.000!

Czy wiesz, że Twoje dziecko może nauczyć się mówić po angielsku pełnymi zdaniami?
Pomyślisz, że to żart, ale nasi kursanci oraz ich rodzice potwierdzają, że jest to naprawdę możliwe.
Co więcej, dzieci na kursach w SJO PROGRAM uczą się nie tylko piosenek czy historyjek ale ogromu słownictwa
i to zawsze w kontekście zdania. Jest to w 100% naturalny sposób uczenia, bo lektor cały czas mówi do dzieci po angielsku, a dzieci wyłapują słowa z kontekstu
i bardzo dużo zapamiętują. Uczą się angielskiego jak języka ojczystego.  Twoje dziecko też jest w stanie to osiągnąć i świetnie się przy tym bawić.
Oprócz kursu dziecko uzyska dostęp do platformy edukacyjnej, dzięki której nasi kursanci robią wręcz ogromne postępy.
Chcesz zobaczyć jak wygląda lekcja?

Teddy Eddie

Zapisz swoje dziecko już teraz na bezpłatne lekcje pokazowe metodą Teddy Eddie.
Telefonicznie 501 458 181 lub mailowo office@angielskiprogram.edu.pl

Terminy lekcji pokazowych Teddy Eddie 2023/2024: 5 oraz 9 września. 17.00 - 17.20 dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat, 17.30 - 17.50 dla dzieci w wieku 6 - 7 lat.

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Oficjalna strona metody: www.edubears.pl

Teddy Eddie to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat. Dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów w porównaniu z metodami opartymi na innych podręcznikach. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele poznawanych całych zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku i poprawia swoją zdolność kojarzenia. Motywem przewodnim kursów opartych na metodzie jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Metoda Teddy Eddie powstała w 2009 roku. W jej tworzeniu brał udział zespół złożony zarówno z metodyków, jak i właścicielek szkół językowych, które są jednocześnie… mamami. To ich dzieci były pierwszymi i najbardziej surowymi recenzentami metody. Po dopracowaniu wewnętrznym i przebadaniu skuteczności, Teddy Eddie ruszył na podbój świata – zajęcia tą metodą są prowadzone obecnie w ponad  300 miejscach w Polsce.

W naszej Szkole zajęcia prowadzone metodą Teddy Eddie odbywają się dwa razy w tygodniu po 35 minut dla dzieci w wieku 3-4 lata oraz dwa razy w tygodniu 45 minut dla dzieci w wieku 5-7 lat.

Lekcje prowadzi certyfikowany lektor polski. Uczestnicy otrzymują komplet materiałów (podręcznik oraz poradnik dla rodziców), a także nieograniczony dostęp do platformy internetowej, tzw. Playground do powtórek i zabaw z rodzicami. Zajęcia odbywają się  w grupie do 8 osób, pod stałym nadzorem metodycznym.