Angielski dla dzieci w wieku 3-4 i 5-7 lat

Teddy Eddie

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na kursy licencjonowaną metodą Teddie Eddie. Zobacz co potrafi psotny miś i czego możecie się od niego nauczyć. Lekcje pokazowe metodą Teddie Eddie odbędą się:
poniedziałek 13 września i czwartek 16 września godzina 17.00 w szkole na Fredry 1 w Poznaniu
Zadzwoń  501 458 181 i zapisz dziecko na bezpłatną lekcję próbną. Wszystkie lekcje odbywają się w siedzibie Szkoły przy Fredry 1.

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Oficjalna strona metody: www.edubears.pl

Teddy Eddie to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat. Dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów w porównaniu z metodami opartymi na innych podręcznikach. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele poznawanych całych zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku i poprawia swoją zdolność kojarzenia. Motywem przewodnim kursów opartych na metodzie jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Metoda Teddy Eddie powstała w 2009 roku. W jej tworzeniu brał udział zespół złożony zarówno z metodyków, jak i właścicielek szkół językowych, które są jednocześnie… mamami. To ich dzieci były pierwszymi i najbardziej surowymi recenzentami metody. Po dopracowaniu wewnętrznym i przebadaniu skuteczności, Teddy Eddie ruszył na podbój świata – zajęcia tą metodą są prowadzone obecnie w ponad  300 miejscach w Polsce.

W naszej Szkole zajęcia prowadzone metodą Teddy Eddie odbywają się dwa razy w tygodniu po 35 minut dla dzieci w wieku 3-4 lata oraz dwa razy w tygodniu 45 minut dla dzieci w wieku 5-7 lat.

Lekcje prowadzi certyfikowany lektor polski. Uczestnicy otrzymują komplet materiałów (podręcznik, płyta CD oraz poradnik dla rodziców), a także nieograniczony dostęp do platformy internetowej, tzw. Playground do powtórek i zabaw z rodzicami. Zajęcia odbywają się  w grupie do 8 osób, pod stałym nadzorem metodycznym.

Angielski w Poznaniu