cambridge

Lekcje z native speakers

Lekcje z native speakerami dla szkół i przedszkoli
Oferujemy, w ramach programu szkolnego lub pozaszkolnego, zajęcia uzupełniające z native speakerami, rodowitymi Anglikami i Amerykanami, które wzmocnią mówienie i rozumienie w języku angielskim i oswoją dzieci i młodzież z sytuacją używania języka obcego naturalnie.
Wierzymy, że zajęcia z native speakerami to najbardziej zgodna z naturą i najskuteczniejsza metoda uczenia dzieci i młodzieży języka obcego. Dziecko do 6 roku życia nie widzi różnicy w brzmieniu poszczególnych dźwięków i dlatego może przyswoić język obcy w sposób naturalny i bez wysiłku. Dzieci starsze i młodzież również postrzegają sytuację kontaktową z nauczycielem jako naturalną. Nauczyciel, który porozumiewa się z dzieckiem wyłącznie po angielsku wyzwala w mózgu dziecka mechanizmy budowania własnej struktury języka obcego i akceptację faktu, że
świat to ludzie posługujący się wieloma językami. Bodziec wprowadzenia w sposób naturalny języka obcego do dnia codziennego dziecka powoduje wyzwolenie u niego wzmożonej kreatywności i akceptację wieloznaczności w nadawaniu nazw przedmiotom. Proces ten rozwija dzieci i ułatwia im nie tylko poznanie jednego języka obcego, ale także prowadzi do wielojęzyczności w życiu dorosłym.
W trakcie zajęć nauczyciele stosują różnorodne techniki oraz autentyczne materiały , takie jak: prezentacje multimedialne, podcasty, nagrania BBC, itp.
ZADZWOŃ 501-458-181