cambridge

Zielone szkoły

“Five Day PROGRAM Project“ czyli propozycja pięciodniowego kursu wyjazdowego z native speakerami,
zorganizowanego w ramach Zielonej Szkoły

PROGRAM wart poznania


Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w pięciodniowym projekcie językowym, w którym wszystkie zajęcia będą prowadzić wykwalifikowani native speakerzy, mający doświadczenie w pracy z dziećmi.
Celem projektu jest naturalna i aktywna nauka języka obcego w życiu codziennym poprzez wyzwolenie kreatywności językowo twórczej w przeprowadzeniu konkretnego zadania. Tym razem proponujemy stworzenie spektaklu muzyczno - filmowego. Poniżej znajdą Państwo tematyczne propozycje – do wyboru. Poza zajęciami warsztatowymi, dzieci wezmą udział w czterech lekcjach prowadzonych przed południem oraz w tematycznych zajęciach wieczornych, na które złożą się quizy, konkursy, olimpiada wiedzy, party games, Kaboom, jeopardy quiz, itp.

Przykładowa tematyka projektu:

Welcome to Hollywood!
W tym projekcie przeżyjecie prawdziwą przygodę ze świata filmu. Staniecie się wszyscy grupą aktorów z całego świata, którzy zostali zaproszeni na znamienite party do Hollywood. W czasie przyjęcia wielcy reżyserzy wybiorą w każdej z czterech grup aktorów do filmu „Wonder“, niezwykle wzruszającej historii o malym chłopcu, ktory wyróżniał się specyficzną urodą. Zadaniem każdej z grup będzie stworzenie epizodu, który przekona komisje Academy Awards, że właśnie oni stanowią najlepszy zespół do nakręcenia filmu.

Put on your dancing shoes and have fun!
W czasie tego obozu Wasz ośrodek zamieni się w roztańczoną i rozśpiewaną scenerię musicalu. Wybierzecie swoja ulubioną piosenkę i odegracie własną wersję słynnego hitu muzycznego! Znajdą się w nim także role dla tych, którzy od śpiewu wolą nauczyć się tańczyć i stepować. Poszczególne epizody filmu zostaną nakręcone i będziecie je mogli wszyscy obejrzeć na youtube! Dodatkowo nauczycie się jak profesjonalnie kręcić filmy komórką.

ZADZWOŃ 501-458-181