cambridge

Warsztaty językowo - kulturowe dla szkół

Pragniemy Państwu zaproponować cykliczne zajęcia kulturowe w języku angielskim dla młodzieży szkolnej. Szeroki wybór tematyki warsztatów pozwala na spróbowanie swoich sił w paru dziedzinach, nawet tak odległych jak gotowanie czy malarstwo. Osoby zainteresowane będą mogły przeprowadzić kontrowersyjną debatę prowadzoną przez lektora, albo poznać Kanadę czy Nową Zelandię od trochę innej strony. Natomiast wszystkie te zajęcia łączy jedno – swobodna nauka języka angielskiego. Zapewnią to wykwalifikowani nauczyciele angielskojęzyczni – native speakerzy – osoby dynamiczne i pełne entuzjazmu.
Większość zajęć prowadzona jest w formie interaktywnej.

Lekcje, jak i proponowane warsztaty, przeprowadzane będą w grupach, których wielkość uzależniona będzie od wybranej tematyki.
Poniżej przedstawiamy niektóre propozycje zajęć dodatkowych:

1. Cooking Classes - wspólne gotowanie z lektorem anglojęzycznym.

Młodzież na podstawie wybranego dla nich przepisu, będzie przygotowywała dania, typowe dla kultury danego kraju. Najczęściej będą to potrawy związane ze świętami i zwyczajami krajów anglosaskich, co zapewni nie tylko naukę gotowania, ale i, a może przede wszystkim, poznanie i utrwalanie słów angielskich. 

2. British and American Culture- differences and similarities – mity i fakty

Zajęcia te zapoznają młodzież z zarysem historycznym, różnicami kulturowymi oraz ciekawostkami na temat Wielkiej Brytanii i Ameryki. Będzie to wspaniała okazja do bezpośredniego poznania stylu życia, realiów i codzienności tych krajów, a wszystko to dzięki lektorowi anglojęzycznemu.

Warsztaty językowo-kulturowe prowadziliśmy dla wielu szkół z terenu Poznania i Wielkopolski. Szczególnym powodzeniem cieszą się Warsztaty Kulinarne!
Zadzwoń lub napisz po pełna ofertę tematyczną.

 

ZADZWOŃ 501-458-181