cambridge

Aktualności

Poszukujemy młodego, dynamicznego i przyjaznego lektora/lektorki do prowadzenia zajęć z języka angielskiego grup dziecięcych i młodzieżowych.
Wymagania:

ukończone studia filologii angielskiej ( mgr/licencjat)
min 1 rok doświadczenia w nauczaniu
Dobry kontakt i umiejętność prowadzenia zajęć z dziećmi
Oferujemy:
Prowadzenie zajęć w ciekawym, międzynarodowym zespole w renomowanej szkole językowej
Prowadzenie zajęć do południa i po południu
Szkolenia metodyczne ( in-house teacher training)
Prowadzenie zajęć pod nadzorem metodyka
Możliwość rozwoju zawodowego
CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłac na adres: office@angielskiprogram.edu.pl

Wakacje coraz bliżej, a nasze kursy dobiegają końca
Koniec nauki, pora na zabawę
Gry, konkursy i zabawy to dopiero początek
U nas każdy może liczyć na nagrody !
Chcesz spędzić czas w prawdziwej anglojęzycznej atmosferze ?
Zapraszamy do Programu !

Nasz przyjaciel Pako Włoch zabierze Was do świata pysznych , oryginalnych włoskich potraw !
Wspólnie z nim przygotujecie dania , które zaskoczą nie jednego szefa kuchni
Amatorzy słodkości też znajdą cos dla siebie , przygotowaliśmy słodki poczęstunek dla naszych gości
Wasi wspaniali lektorzy wręczą Wam świadectwa i nagrody za udany rok szkolny
Drodzy rodzice Wy tez dołączcie do wspólnego świętowania
Serdecznie wszystkich zapraszamy 13 czerwca 2019 r w godz. 16.30-19.00

Warsztaty trampki:
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach z Przemkiem Szydłowski
https://www.facebook.com/pg/przemyslaw.szdlwsk/posts/
Artystą plastykiem , który za pomocą kolorowych markerów zamieni Wasze białe trampki w oryginalne obuwie, w których będziecie szaleć podczas letnich przygód Dla uczniów naszej szkoły warsztaty GRATIS
Chcesz zabrać koleżnakę lub kolegę ? Zapraszamy
Co zabrać ze sobą : Białe dopasowane trampki (do kupienia na Allegro za 10 zł )
Gdzie przyjść : Szkoła Języków Obcych Program, Fredry 1 61-701 Poznań
Kiedy? 18 czerwca godz. 16.30-18.30
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 10 czerwca w biurze, mailowo , bądź telefonicznie

SummerFun at PROGRAM Day Camp with Jonathan
Czyli angielski z przygodą dla klas od I do III czytaj wiecęj..

Obozy językowe 2019

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież na letnie, tematyczne obozy językowe. Szkoła PROGRAM od wielu lat organizuje obozy językowe z udziałem lektorów anglojęzycznych (native speakers). Naturalna metoda nauki języka angielskiego przez nawiązanie kontaktu na zajęciach z rodowitymi Anglikami, Amerykanami czy Kanadyjczykami jest najłatwiejszym sposobem na efektywne przyswojenie języka angielskiego. Oprócz nauki, gwarantujemy wszystkim uczestnikom wspaniałą zabawę i niesamowite przygody. Nasze obozy odbywają się zawsze w miejscach pięknych i bezpiecznych a zakwaterowanie mamy w ośrodkach hotelowych o wysokim standardzie, w  pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, często w obiektach zabytkowych i bezpośrednio nad jeziorami. czytaj wiecęj..

Winter Fun at PROGRAM Day Camp with Elliott
Czyli angielskie półkolonie z przygodą dla klas od I do III czytaj wiecęj...

Zimowisko 2019
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zimowisko z native speakerami, które odbędzie się w dniach 13-19.01.2019 w Lądku Zdroju.
Jak co roku nasza Szkoła gwarantuje świetną zabawę oraz naukę na najwyższym poziomie. Podczas zimowiska, oprócz nauki angielskiego, wyruszymy na górskie szlaki malowniczych Sudetów oraz popływamy w zabytkowym basenie w Lądku Zdroju.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zimowisko 2019 - Lądek Zdrój - pdf


Konkurs Recytatorski Poezji Irlandzkiej:
W związku z zakończonym niedawno Konkursem Poezji i Muzyki Irlandzkiej chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za udzielone patronaty oraz obecność na przesłuchaniach finałowych Pani Ambasador Emer O’Connell z Ambasady Irlandii w Warszawie oraz Panu Krzysztofowi Schramm Wicekonsulowi Honorowemu z Konsulatu Irlandii w Poznaniu.
Wspaniałe wykonania młodzieży zostały nagrodzone przez następujących sponsorów: North West Academy z Derry w Irlandii, Szkołę Języków Obcych PROGRAM, Konsulat Honorowy Irlandii, wydawnictwo Penguin Books oraz restaurację 3Kolory z Poznania.
Dziękujemy także Radio Poznań za patronat medialny.

Cambridge

Konkurs Poezji Irlandzkiej

Jak co roku od 15 lat zapraszamy serdecznie młodzież z klas 7 i 8 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim Poezji Irlandzkiej pod patronatem Ambasady i Konsulatu Irlandii w Polsce, Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu oraz Radia Poznań ( dawniej Merkury).

W tym roku na przesłuchaniach finałowych Konkursu swoja obecnością zaszczyci nas Pani Ambasador Irlandii w Polsce Emer O’Connell.

Bądźcie z nami 19 października w auli Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza przy ul. Solnej w Poznaniu!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Konkurs Recytatorski Poezji Irlandzkiej:
Pomysł konkursu powstał w roku 2002, gdy na wieczory poetyckie do Poznania przyjechało trzech poetów irlandzkich: Leland Bardwell, Anthony Cronin oraz Paul Durcan. Szkoła Języków Obcych Program-Bell była jednym ze sponsorów  tego wydarzenia.  
W roku 2003 odbył się pierwszy Konkurs Recytatorski Poezji Irlandzkiej, na którym młodzież recytowała i śpiewała w formie ballad wiersze staro-irlandzkie w tłumaczeniu Ernesta Brylla i Małgorzaty Goraj-Bryll.   Konkurs odbył się pod patronatem honorowym pani Ambasador Irlandii w Polsce, w sali koncertowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu. Pan Ernest Bryll został poproszony o przewodniczenie komisji Konkursu.
Co roku  konkurs odbywa się pod patronatem Konsulatu Irlandii w Polsce, a przez kilka lat był organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Do pierwszych eliminacji Konkursu przystąpiło 150 osób, uczniów poznańskich i wielkopolskich gimnazjów i liceów, spośród których do Finału zostało zaproszonych 24. Z grupy tej  komisja w składzie: Ernest Bryll, poeta, Andrzej Szczytko, aktor oraz Katarzyna Lisiewicz, anglistka  wyłoniła sześciu zwycięzców, trzech w kategorii recytacji w języku polskim i trzech w kategorii recytacji w języku angielskim. Wszystkie wykonania muzyczne nagrodzono nagrodami specjalnymi.
Od tego czasu, niezmiennie co roku w październiku, Konkurs Recytatorski Poezji Irlandzkiej pojawia się w krajobrazie poetyckim naszego miasta . Co roku młodzież poznańska recytuje wiersze poetów irlandzkich: współczesnych i tych sprzed lat. Z czasem, obok recytacji, pojawiła się możliwość  interpretacji muzycznej poezji. Konkurs w obecnej formie składa się z recytacji w języku angielskim oraz z interpretacji muzycznej w tymże języku w dwóch kategoriach wiekowych: liceum i gimnazjum. 
W roku 2012 Konkurs zdobył nowego sponsora z Irlandii. Jest nim pan John McGowan ze szkoły językowej North West Academy z Derry. John McGowan ufundował dwie nagrody dla najlepszych wykonawców w kategorii muzycznej. Były to dwa tygodniowe kursy językowe  w Derry. W 2014 roku, ze względu na wyjątkową jakość wykonań,  do Irlandii pojechało aż pięć osób!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Poezji Irlandzkiej za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie do recytacji! Dzięki Wam publiczność spędziła piękne chwile słuchając wierszy i ballad z Zielonej Wyspy. Gratulujemy laureatom i zapraszamy do zmagań w następnym roku!

 

Kursy metodą Teddy Eddie

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na kursy licencjonowaną metodą Teddy Eddie. Zobacz co potrafi psotny miś i czego możecie się od niego nauczyć! Już w najbliższy piątek, 28/09 o 17.30 lekcja pokazowa metodą Teddy Eddie. Zadzwoń i zapisz się! Kolejna 2/10 o godz. 17.30
Zapisy na kursy w biurze Szkoły od pn-pt 9-19

Teddy Eddie