KURSY GRUPOWE DLA DZIECI 7-12 lat

Proszę o więcej informacji o kursach:

*pola wymagane

Wybierz:*

NASZE KURSY GRUPOWE DLA DZIECI

Kursy 7-9 lat

Lekcje dla 7- 9 latków prowadzone są w sposób naturalny przez polskiego lektora anglistę. Wszyscy nasi nauczyciele są znakomicie przygotowani do pracy z małymi dziećmi i sprawią, że nauka języka będzie jednocześnie zabawą i wielką przygodą. Nasz kurs dla uczniów klas 1-3 to dwie 45-minutowe lekcje w tygodniu, czyli 60 lekcji w roku szkolnym. Zajęcia prowadzone są w grupach do 10 osób, co pozwala nawiązać dobry kontakt dzieci z nauczycielem i dziećmi między sobą. Dzieci w tej grupie wiekowej będą też przygotowywane do YLE Cambridge Exams ( 8-12 lat), które są przeprowadzane na 3 poziomach: Starters, Movers i Flyers.
„Egzaminy te sprawdzają znajomość języka w sposób bezstresowy, nowoczesny, z wykorzystaniem kolorowych ilustracji, przeprowadzany w znanym otoczeniu, wśród przyjaznych dziecku osób.”
- za tygodnikiem Polityka

Kursy 10-12 lat
Nauka angielskiego dzieci w wieku szkolnym już od pierwszej lekcji odbywa się prawie wyłącznie po angielsku, w przyjaznej atmosferze, na poziomie dobranym do możliwości uczestników. Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 10 osób, co umożliwia nauczycielowi indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Nauczyciele będą w stałym kontakcie mailowym lub przez Skype z rodzicami, aby na bieżąco informować o postępach dzieci.
W ramach kursu uczniowie opanują materiał niezbędny do zdania  egzaminu Cambridge English dla dzieci oraz poznają techniki zdawania egzaminów. Dzieci w tym wieku mogą przystąpić do egzaminów Cambridge English, takich jak: YLE (pre A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers) lub A2 Key for Schools (KET) oraz B1 Preliminary for Schools (PET). Egzaminy YLE odbędą się w czerwcu 2024.

Kursy angielskiego grupowe, egzaminacyjne, indywidualne w Poznaniu

W tym roku szkolnym Szkoła PROGRAM oferuje kursy grupowe dla dzieci od 7 roku życia, dla młodzieży, w tym również przygotowanie z języka angielskiego do egzaminu ósmoklasisty i MATURY oraz dla osób dorosłych, a także przygotowujące do egzaminów Cambridge English Qualifications.

Egzaminy Cambridge

Większość naszych grup dziecięcych i młodzieżowych przygotowuje się do egzaminów Cambridge YLE Starters, Movers, Flyers oraz KET i PET for Schools, a także B2 First (FCE).

Szkoła PROGRAM oferuje na wszystkie kursy grupowe specjalne rabaty oraz zniżki.