cambridge

KURSY EGZAMINACYJNE CAMBRIDGE

Zdaj egzamin Cambridge w Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym PROGRAM Poznań!

 

Cambridge Assessment - English Authorised Exam Centre

Od wielu lat skutecznie przygotowujemy kursantów do egzaminów Cambridge.

Co roku nasi kursanci przystępują do tych egzaminów i od wielu lat zdawalność wynosi 100%!

Nasze kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English zostały zaprojektowane tak, aby dać Ci możliwość poznania technik egzaminacyjnych potrzebnych do osiągnięcia wymarzonego wyniku.

Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English, co naszym słuchaczom upraszcza formalności związane z zapisem oraz umożliwia otrzymanie zniżki na egzamin.

Nasze kurs przygotowują do egzaminów Cambridge English Qualifications

PROSZĘ O WIĘCEJ INFORMACJI

*pola wymagane

Wybierz:*

Kursy egzaminacyjne

Zajęcia na kursie egzaminacyjnym mogą odbywać się zarówno w trybie stacjonarnym jak i online (wybór należy do kursanta).
Kurs egzaminacyjny przygotowuje do zdawania egzaminów B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Certyfikaty te honorowane są na całym świecie przez wyższe uczelnie oraz pracodawców. W trakcie zajęć uczestnicy nie tylko powtarzają materiał związany z egzaminem, ale także poznają techniki zdawania tych egzaminów. Kursanci pracują na testach z ubiegłych lat oraz podchodzą do egzaminu próbnego ( mock exam). Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 12 osób, co umożliwia nauczycielowi indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia.
Ponadto dla osób, które nie osiągnęły jeszcze odpowiedniego zaawansowania językowego proponujemy kurs non-exam (PRE-FCE, PRE-CAE), który w trybie dwuletnim przygotuje do zdawania egzaminu B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) oraz C2 Proficiency (CPE).

Osobom, którym zależy na przystąpieniu do egzaminu już w grudniu tego roku proponujemy kursy Intensive FCE i CAE, które pozwolą na powtórzenie materiału oraz oswojenie się z testami i technikami egzaminacyjnymi, przygotowując do sesji grudzień 2023.

Od września 2010 roku, Szkoła PROGRAM (dawniej PROGRAM Bell) jest też Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English, co naszym słuchaczom upraszcza formalności związane z zapisem  oraz umożliwia otrzymanie zniżki na egzamin.

ZADZWOŃ 501-458-181