cambridge

Egzaminy Cambridge

Cambridge

Od września 2010 roku Szkoła jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English i uzyskała prawo przeprowadzania egzaminów YLE: Starters, Movers & Flyers, A2Key, B1 Preliminary, B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), BEC oraz ILEC i ICFE. Jako Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English Szkoła działa głównie w Poznaniu i Kaliszu oraz na całym na terenie województwa wielkopolskiego, ale także ma prawo do przeprowadzania egzaminów na terenie całej Polski. Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym otwartym, więc do egzaminu Cambridge może przystąpić u nas każdy, niezależnie od tego czy kiedykolwiek uczęszczał na zajęcia w naszej szkole w Poznaniu.
Międzynarodowe Egzaminy Cambridge Assessment English cieszą się dużym uznaniem i renomą na całym świecie. Każdego roku zdaje je kilka milionów kandydatów w ponad 130 krajach. Są one rzetelnym potwierdzeniem znajomości języka na danym poziomie.
Egzaminy mogą zdawać osoby w każdym wieku, począwszy od 7 roku życia, i na każdym poziomie zaawansowania – od pre A1 (Starters) do C2 (Proficiency). Egzaminy Cambridge Assessment English towarzyszą nam podczas całego procesu edukacji i na każdym etapie nauki, motywują do dalszej pracy nad rozwijaniem umiejętności językowych i oswajają z egzaminacyjnym stresem. Warto też podkreślić, że nie tylko sprawdzają one naszą wiedzę, ale skutecznie uczą komunikacji, pomagają nabrać pewności w praktycznym posługiwaniu się językiem i przygotowują do funkcjonowania w środowisku anglojęzycznym.
Certyfikaty Cambridge Assessment English uznawane są przez pracodawców i uniwersytety na całym świecie.
Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, szkoły językowe, publiczne oraz instytucje. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę administracyjną, pomoc przy wyborze odpowiedniego egzaminu i określeniu poziomu znajomości języka. Nauczycielom radzimy jak przygotować uczniów do egzaminów Cambridge English organizując szkolenia i oferując materiały dydaktyczne.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat egzaminów, ich terminów oraz procedur rejestracyjnych.

Zdaj egzamin Cambridge w Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym PROGRAM Poznań!
Zapraszamy!

Z poważaniem
Centre Exams Manager
Monika Runowska
m.runowska@angielskiprogram.edu.pl
tel. kom. 504-133-660

Opis poziomów wg CEFR – Common European Framework of Reference - pdf

 

ZADZWOŃ 501-458-181