cambridge

BEC ( Business English Certificate)

Egzaminy biznesowe (BEC) oparte są na autentycznych sytuacjach ze środowiska pracy. Uczą, między innymi, jak radzić sobie z komunikacją w języku angielskim w biurze, jak przeprowadzać prezentację i wyrażać własne opinie w trakcie spotkań biznesowych oraz jak skutecznie negocjować po angielsku.

B1 Business Preliminary, wcześniej znany jako Cambridge English: Business Preliminary (BEC Preliminary) to jeden z trzech biznesowych certyfikatów. Przygotowując się do egzaminu na tym poziomie zdobędziesz praktyczne umiejętności językowe przydatne do używania angielskiego w pracy.

Posiadając certyfikat B1 Business Preliminary, pokazujesz pracodawcom, że masz dobrą praktyczną znajomość języka angielskiego, którym potrafisz się posługiwać w codziennych sytuacjach biznesowych. Na tym poziomie zaawansowania potrafisz prowadzić rozmowy biznesowe na proste tematy, odczytywać tabele i wykresy, pisać proste maile, prowadzić proste rozmowy telefoniczne.

Sprawdź jak wygląda egzamin:
https://www.cambridgeenglish.org/pl/exams-and-tests/business-certificates/business-preliminary/exam-format/

Certyfikat na poziomie B2 Business Vantage, wcześniej znany jako Cambridge English: Business Vantage (BEC Vantage), pokazuje pracodawcom,Twoją gotowość do funkcjonowania w świeci biznesu na poziomie międzynarodowym i potwierdza, że potrafisz :
- pisać krótkie raporty biznesowe
- czytać artykuły w publikacjach biznesowych
- wysłuchać i zrozumieć oraz wyrazić opinię podczas spotkań biznesowych.

Oto niektóre instytucje uznające egzamin B2 Business Vantage:
- Casio
- Procter & Gamble
- StudyPortals
- Irish Naturalisation and Immigration Service (INIS)
- Uniwersytet Ekonomiczny Poznań

Sprawdź jak wygląda egzamin:
https://www.cambridgeenglish.org/pl/exams-and-tests/business-certificates/business-vantage/exam-format/

ZADZWOŃ 501-458-181