Letnie obozy językowe z native speakerami

czyli wakacje w miejscach pięknych i bezpiecznych.

Obozy wyjazdowe ze Szkołą PROGRAM odbywają się w pięknych, często zabytkowych budynkach i w scenerii wspaniałej przyrody. Takie otoczenie stymuluje kreatywność u dzieci i młodzieży.
Wszystkie miejsca, które Państwu proponujemy, posiadają bardzo dobry standard zakwaterowania. Są to pokoje z łazienkami, od dwu do pięcioosobowych.
Wszystkie ośrodki znajdują się w otoczeniu parków, co skutecznie chroni przed hałasem i ruchem ulicznym. Każde miejsce może pochwalić się bardzo smacznym jedzeniem, które będzie serwowane uczestnikom naszych obozów.

PROGRAM Summer Camps
Szkoła PROGRAM ( dawniej PROGRAM-Bell) prowadzi obozy i kolonie językowe dla dzieci i młodzieży od 1990 roku w czasie letnich wakacji w Polsce ( lipiec-sierpień). Obozy trwają dwa tygodnie. Co roku odbywa się 6 obozów, w tym 3 dla dzieci młodszych i 3 dla młodzieży w różnych, atrakcyjnych geograficznie i historycznie lokalizacjach, blisko jezior i lasów, wielokrotnie w zamkach i pałacach. Ponadto w czasie trwania obozu odbywają się wycieczki do miejsc ciekawych historycznie czy geograficznie.
Celem obozów jest nauka języka angielskiego w warunkach jak najbardziej przypominających naturalny sposób uczenia się języka obcego poprzez używanie tego języka nie tylko w czasie porannych lekcji, ale poprzez udział w wielu zabawach, grach, warsztatach językowych, czy zawodach sportowych, które nie tylko uczą, ale także są przyjemnością i wymagają od uczestników czynnego udziału i inwencji. Lektorzy muszą wykazać się pomysłowością i dużym zaangażowaniem, a także wiedzą i kreatywnością.
Wszyscy lektorzy, którzy są czynnymi nauczycielami, przechodzą przed rozpoczęciem obozów odpowiednie szkolenie z zakresu programu obozu.

PROGRAM Summer Camps. Kilka faktów i ciekawostek…….
• Ponad 11.500 dzieci i młodzieży wzięło udział w obozach organizowanych przez Szkołę. Pochodzili z Poznania i okolic, Warszawy, Lublina Białegostoku, Zakopanego, Sopotu, Świnoujścia i 300 innych miejscowości w całej Polsce.
• W obozach wielokrotnie uczestniczyły dzieci polskiego pochodzenia mieszkające w Niemczech, Francji, Kanadzie, USA, Szwecji, Luxemburgu czy nawet Australii
• Wielu uczestników jeździ na obozy co roku, rekordziści uczestniczyli w 14 obozach, a aktualnie wyjeżdżają na obozy ich dzieci!!!
• 382 lektorów z Anglii, Szkocji, Irlandii, USA, Indii, Nowej Zelandii, Australii czy Kanady pracowało na obozach językowych PROGRAM do tej pory
• Jeden z lektorów przybył do Polski na rowerze i w ten sam sposób wrócił do kraju. Pochodził z Wielkiej Brytanii
• Dzięki obozom PROGRAM summer camps uczestnicy obozów i lektorzy mieli okazję pływać w Morzu Bałtyckim czy na Mazurach, popłynąć spływem Dunajca, zwiedzić Zakopane i Poronin, wspiąć się na Św. Krzyż, zobaczyć wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, zobaczyć nietoperze w Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym, nakręcić film na zamku w Rokosowie i wiele innych,
• W zamian lektorzy podzielili się z uczestnikami swoja wiedzą, pasją i umiejętnościami w zakresie: historii, sztuki nowoczesnej, teatru, biologii, fotografii, muzyki, rysunku, filmu czy tańca.

Wkrótce oferta lato 2019

Zobacz ofertę lato 2018 - pdf