cambridge

Półkolonie językowe

Angielskie półkolonie z przygodą dla klas od I do III
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia, do udziału w tygodniowych półkoloniach w języku angielskim, które odbędą się w naszym mieście latem 2019 roku. Każdy z czterech proponowanych przez nas pięciodniowych turnusów będzie nową przygodą, w czasie której wiele się nauczycie. Będziecie mogli wybrać temat tygodnia, który Was najbardziej zainteresuje: od tajemniczego świata zwierząt, po życie w mieście, od galerii pełnej sztuki i artystów, po wycieczkę dookoła świata bez bagażu!
Wraz z lektorkami będziecie się świetnie bawić, gdzie uśmiech będzie Wam często towarzyszył, a co ważne -będziecie rozwijać swoje umiejętności z języka angielskiego. Wszystko to dzięki warsztatom artystycznym i teatralnym, ciekawym projektom, inspirującym grom oraz melodyjnym piosenkom.
W programie znajdą się również jednodniowe wycieczki do nowego ZOO oraz Puszczykówka.

Zajęcia dla grupy 8-10 osób poprowadzą dwie lektorki native speaker i doświadczony lektor anglista, potrafiące nawiązać wspaniały, pełen inspiracji kontakt z dziećmi.

Przykładowe tematy półkolonii:


You are an artist!

Codziennie inna inspiracja i inny temat! Każdego dnia będziecie tworzyć swoje małe dzieła sztuki inną techniką. Nauczycie się widzieć świat dookoła innymi oczami, a na końcu odbędzie się wystawa prac, z której bedziecie dumni!

It’s a Jungle out there!

Świat zwierząt czeka na Was! Ile o nich wiesz? Jakie stworzenia kryją się za rogiem w Twoim mieście i poza nim? Wszystkiego tego, dowiesz się dzięki zabawom i zajęciom, które wyzwolą Twój talent!

Non – Stop Ticket Around the World

Pojedź z nami w drogę, której nie zapomnisz! Codziennie odwiedzimy jeden kontynent, na którym przeżyjemy wspólnie niesamowite przygody. Czeka nas odkrywanie międzynarodowej kultury, która kryje w sobie wiele niespodzianek!