cambridge

Półkolonie językowe w Poznaniu

Winter Fun at PROGRAM Day Camp
Czyli angielskie półkolonie z przygodą dla dzieci 6-11 lat

 

A gdyby tak połączyć dobrą zabawę z nauką języka angielskiego ?
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 11 roku życia, do udziału w tygodniowych półkoloniach w języku angielskim, które odbędą się w naszej szkole w styczniu i lutym 2020.

Meet the Witch
Termin: 27.01.2020 - 31.01.2020
Wielkość grupy: 10 – 15 dzieci
Lekcje warsztatowe odbywają się w godzinach 9.30-15.30
Zapewniamy dzieciom opiekę w godzinach: 8.30-16.30 W czasie pobytu oferujemy 3 posiłki: drugie śniadanie, obiadek i podwieczorek
Miejsce: Poznań, ul. Fredry 1. Cena: 595,- zł , przy zapisie do 10 grudnia: 545,00 zł

Poznacie historię zabawnej czarownicy i jej przyjaciela kota, którzy uwielbiali latać na czarodziejskiej miotle i w ten sposób zwiedzali świat.
Zabierzemy Was do świata magii, w którym będziecie się świetnie bawić, gdzie uśmiech będzie Wam często towarzyszył, a co ważne - będziecie rozwijać swoje umiejętności z języka angielskiego. Wszystko to dzięki warsztatom artystycznym i teatralnym, ciekawym projektom, inspirującym grom oraz melodyjnym piosenkom. Poznacie inspirujące zaklęcia czarownicy, użyjecie jej czarodziejskiej mocy, wyczarujecie magiczne mikstury, a na zakończenie sami zamienicie się w postaci z książki w przygotowanym przez Was przedstawieniu.
“Join the witch and her animal friends for a broomstick adventure!”

Warsztaty opracowane są w oparciu o książkę „Room on the Broom” znakomitej autorki Julii Donaldson.

A five -day trip around the world

Termin: 3.02.2020 - 7.02.2020
Wielkość grupy: 10 – 15 dzieci
Lekcje warsztatowe odbywają się w godzinach 9.30-15.30
Zapewniamy opiekę w godzinach: 8.30-16.30
W czasie pobytu oferujemy 3 posiłki: drugie śniadanie, obiadek i podwieczorek
Miejsce: Poznań, ul. Fredry 1. Cena: 595,- zł , przy zapisie do 15 grudnia: 545,00 zł

Tym razem zaplanowaliśmy magiczną podróż dookoła świata, która umożliwi poznanie innych kultur. Dzieci będą miały okazję zapoznać się ze sztuką kredowych obrazów Maorysów, japońskich wachlarzy origami, meksykańskiej sztuki przędzy, rdzennych kanadyjskich łapaczy snów oraz chilijskich pałeczek deszczowych. Nie zabraknie wrażeń z poszukiwania skarbów czy rozwiązywania łamigłówek umożliwiających opuszczenie labiryntu. Zaplanowaliśmy również wycieczkę do muzeum oraz wyjścia do parku, jeśli dopisze pogoda.
Warsztaty rozwijają w dzieciach ciekawość świata, pozwalają aktywnie spędzić czas, są okazją do wielu zabaw i uśmiechu oraz stanowią dobrą motywację do nauki angielskiego. Pozwolą dzieciom lepiej kojarzyć kraje z ich niepowtarzalnym klimatem, sportem, rodzimymi zwierzętami, tradycyjnymi strojami i potrawami, które samodzielnie przygotują.

Lektorzy to prawdziwi pasjonaci pracy z dziećmi: David, Jonathan, Elliott czy pani Patrycja zaoferują mnóstwo humoru, dobrej zabawy i dużo śmiechu!

Zapraszamy do kontaktu: office@angielskiprogram.edu.pl, Fredry 1, Poznań,
tel. +48 501458181

PROGRAM wart poznania

 

Obozy językowe