cambridge

Winter Fun at PROGRAM Camp Winter 2022

Pałac Siemczyno
22.01.2022 – 29.01.2022
Wiek uczestników: 11-17 lat
www.palacsiemczyno.pl
Cena: 1790,- zł ( w ratach : 890 + 1000 )

7 dni komunikacji po angielsku, w swobodnej, nie lekcyjnej konwencji, z native speaker’ami

Zapraszamy Was na siedmiodniową, tajemniczą zimową przygodę z dreszczykiem w ośrodku Siemczyno, gdzie wśród murów starego pałacu w województwie zachodnio-pomorskim przeżyjecie niezapomniane zimowisko. Pałac ten należał kiedyś do rodu von der Goltz i wiąże się z nim kilka strasznych opowieści, które poznacie na obozie. Tematem przewodnim będą zagadki kryminalne inspirowane twórczością Agathy Christie, mistrzyni powieści z rodzaju klasycznych kryminalnych dreszczowców. Obejrzycie fragmenty filmów inspirowanych jej twórczością, poznacie tajemnice śledztwa prowadzone przez dociekliwych, niesztampowych detektywów, takich jak Hercules Poirot czy Benoit Blanc. Odkryjecie jak budować napięcie…
Sami zaaranżujecie i przedstawicie wybrane sceny z filmu w klimacie “suspense”. Stworzycie w nich mistrzowskie kreacje postaci z filmu, gdzie każdy ma motyw… Wzorując się na postaciach detektywów i poprzez ich nieszablonowe metody, z determinacją i wprawą odkryjecie kolejne elementy układanki. Duszna atmosfera posiadłości potęgować będzie jeszcze napięcie wykreowane na Waszych planach filmowych, ale nie musicie się bać. To tylko film!
Poza tym w programie:
Pomożemy Wam odkryć świat zimowej, pełnej uroku przyrody. Nauczycie się odkrywać ślady zwierząt, obserwować zimową przyrodę oraz poznawać odgłosy lasu zimą.
Na obozie nie zabraknie też sportu, który lektorzy i instruktorzy dostosują do warunków pogodowych.
Weźmiecie udział w 2 wycieczkach
-na basen w pobliskim Szczecinku, gdzie zwiedzicie również bunkry z II wojny światowej lub zobaczycie wspaniałe akwaria w Centrum Edukacji Ekologicznej.
-do zagrody żubrów, które będziecie sami karmić, a wycieczkę zakończycie wspaniałym ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasek.
Warsztaty taneczne w konwencji Mam Talent i zwiedzanie pałacu umilą Wam zimowe popołudnia. Obóz zakończy wspaniały Gala Dinner.

Don’t miss your winter fun time with PROGRAM !

Uwaga!
Jeśli pandemia pokrzyżuje nam plany i wyjazd nie będzie mógł dojść do skutku, zwracamy wpłaconą kwotę w całości. Rezerwacja nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

ZAPRASZAMY

PROGRAM wart POZNANIA

ZADZWOŃ 501-458-181