cambridge

The Mystery of Alaskan Huskies, czyli angielski w zimowej scenerii Bornego Sulinowa

dla dzieci i młodzieży w wieku 8-13 i 14-17 lat
Marina Borne Sulinowo: 13.02.2021- 20.02.2021
Cena: 1690,- zł ( w ratach : 900,- + 830,- )
Nasze obozy to aż 54 godziny angielskiego  w postaci lekcji, warsztatów i kreatywnej zabawy z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy Was na siedmiodniową, tajemniczą, ale bezpieczną, zimową przygodę w ośrodku Marina położonym w pięknej okolicy sosnowych lasów i jezior Bornego Sulinowa. Jest to doskonała sceneria do nakręcenia filmu w oparciu o film Fantastic Beasts and Where to Find Them, przedziwnej opowieści o brytyjskim czarodzieju zwierząt. Poznacie tajemnicze zwierzęta z filmu i te bardziej realne, które pojawią się na zimowisku.  Atrakcji związanych z poznawaniem zwierząt dostarczy  grupa  dzielnych psów Alaskan husky, z którymi będziecie mogli się zaprzyjaźnić oraz poznacie tajniki psich marzeń. Dowiecie się jak psy uratowały miasteczko na Alasce, skąd się wzięły zaprzęgi i historie o psach Togo i Balto.
Wasi opiekunowie na zimowisku, prawdziwi native speakerzy: Anglicy i Amerykanie: Jonathan, David, Tom czy Tony stworzą z Wami przedstawienie/film  oraz pokażą Wam świat zimowej, baśniowej przyrody i zwierząt, a to wszystko wyłącznie po angielsku. Nuda nie grozi!

Na obozie nie zabraknie też zajęć sportowych, prowadzonych , zależnie od pogody, na zewnątrz lub w sali sportowej w Bornem przez wykwalifikowanych instruktorów wf.
Wszystkim obozowiczom, którzy uwielbiają zwiedzanie, zapewnimy atrakcje w postaci odkrywania Bornego z przewodnikiem oraz pobliskiego, pełnego tajemnic, miasta - widmo Kłomina, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Na zakończenie obozu odbędzie się bal w dyskotekowej konwencji.

2021  Zimowisko

Don’t miss your winter fun time with PROGRAM !

PROGRAM wart poznania

Obozy językowe