cambridge

Wakacyjne kursy online
z renomowaną poznańską szkołą PROGRAM

Sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy za sprawą paskudnego wirusa wymusiła zmianę sposobu nauczania i zrealizowania wszystkich naszych kursów stacjonarnych w systemie online. Sprawdziło się! A frekwencja na zajęciach była bardzo wysoka!

Mając już doświadczenie zapraszamy na letnie kursy języka angielskiego online.
Oczywiście nasze kursy online to nie nagrane bezosobowe lekcje czy pakiet ćwiczeń wysyłany kursantom lecz zajęcia prowadzone „na żywo” przez lektora, w czasie rzeczywistym. Każdy uczestnik widzi i słyszy lektora oraz pozostałych uczestników w swojej grupie i bierze udział w dyskusjach czy konwersacjach.
Na tegoroczne wakacje proponujemy dwa rodzaje zajęć:

Kursy konwersacyjne – 2 razy tygodniu po 45 minut
Celem takiego kursu będzie rozwijanie umiejętności płynnego i poprawnego mówienia po angielsku, nauka komunikowania się w różnych sytuacjach i swobodnych wypowiedzi na różne tematy (tzw small talk), a przede wszystkim przełamywanie barier językowych

Kursy ogólne – 2 razy w tygodniu po 90 minut.
Na tych zajęciach skoncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania i pisania po angielsku Zajęcia umożliwią również pokonanie bariery językowej i pozwolą wzbogacić słownictwo oraz rozjaśnią zawiłości gramatyki.

Każdy nasz kurs to:

No i oczywiście ani minuty nie trzeba poświęcić na dojazd na zajęcia. Wystarczy dostęp do internetu, komputer/laptop/tablet, słuchawki z mikrofonem i kamerka.

Cena zajęć:
25 zł od osoby za lekcję 45 minutową.
Kursy można wykupić w pakietach po 10 spotkań – wtedy każde 10 spotkanie jest gratis!
Cena pakietu kursu konwersacyjnego: 225 zł od osoby
Cena pakietu kursu ogólnego: 450 zł od osoby

Startujemy od 22 czerwca 2020.
Zapisy:
tel. 501 458 181
mail: office@angielskiprogram.edu.pl

Dla naszych stałych klientów 10% zniżki
ZAPRASZAMY