cambridge

Kursy online sierpień/wrzesień 2020
typu „refresher course” przygotowujące do egzaminu
B2 First (FCE) i C1 Advanced (CAE) w październiku 2020

Jako Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English doskonale wiemy, jakim problemem było dla kursantów odwołanie egzaminów Cambridge na wiosnę 2020.

Dlatego teraz proponujemy krótki kurs przygotowujący do zdawania egzaminu w październiku 2020, który będzie powtórką materiału przydatnego na egzaminie, odświeżeniem wiadomości oraz ich utrwaleniem.

Sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy za sprawą koronawirusa wymusiła zmianę sposobu nauczania i zrealizowania wszystkich naszych kursów stacjonarnych w systemie online. Sprawdziło się!
Nasze kursy online to nie nagrane bezosobowe lekcje czy pakiet ćwiczeń wysyłany kursantom, lecz zajęcia prowadzone „na żywo” przez lektora w czasie rzeczywistym. Każdy uczestnik widzi i słyszy lektora oraz pozostałych uczestników w swojej grupie i bierze udział w dyskusjach czy konwersacjach. Korzystamy z aplikacji Skype i Zoom.

Terminy zajęć:

Początek kursu: 31 sierpnia 2020

W czasie trwania kursu, odbędą się aż 4 dodatkowe, gratisowe lekcje poświęcone w całości na speaking i zakończone ustnym egzaminem próbnym. Termin zostanie ustalony w trakcie kursu.

Każdy nasz kurs to:

Cena kursu:

Uwaga: koszt egzaminu nie jest wliczony w cenę kursu.

Zapisy: SJO PROGRAM
Tel.501458181
Mail: office@angielskiprogram.edu.pl

Dla naszych stałych klientów 50 zł zniżki na kurs i 40 zł zniżki od ceny egzaminu!