cambridge

Kursy dla dzieci 7 -9 lat

Lekcje dla 7- 9 latków prowadzone są w sposób naturalny przez polskiego lektora anglistę. Wszyscy nasi nauczyciele są znakomicie przygotowani do pracy z małymi dziećmi i sprawią, że nauka języka będzie jednocześnie zabawą i wielką przygodą. Każdy nowy uczestnik odbywa rozmowę kwalifikacyjną – test obrazkowy, na poziomie dobranym do swoich możliwości. Nasz kurs dla uczniów klas 1-3 to dwie 45-minutowe lekcje w tygodniu, czyli 60 lekcje w roku szkolnym. Zajęcia prowadzone są w grupach do 10 osób, co pozwala nawiązać dobry kontakt dzieci z nauczycielem i dziećmi między sobą. W tym roku, naszym kursantom, proponujemy też dodatkowe, bezpłatne zajęcia z native speakerem – do 12 lekcji w roku szkolnym - w ramach PROGRAM Open Club.
Dzieci w tej grupie wiekowej będą też przygotowywane do YLE Cambridge Exams ( 8-12 lat), które są przeprowadzane na 3 poziomach Starters, Movers i Flyers oraz korzystały z podręcznika Kid’s Box, który ten program realizuje.
„Egzaminy te sprawdzają znajomość języka w sposób bezstresowy, nowoczesny, z wykorzystaniem kolorowych ilustracji, przeprowadzany w znanym otoczeniu wśród przyjaznych dziecku osób.
…Innym ważnym atutem testów YLE jest zbudowanie pozytywnej bazy. Psychologia już dawno odkryła, jak wielką wagę ma pierwsze doświadczenie określonych sytuacji dla tego , jak człowiek odnajduje się w podobnych sytuacjach w przyszłości. Pierwszy „ prawdziwy” zewnętrzny egzamin przebiegający w miłym klimacie i zwieńczony sukcesem , w poczuciu własnej skuteczności, to niebywały sposób na przyszłość. Świadomość, że wykonało się pracę, która została dobrze oceniona, że można być z siebie dumnym, służy nie tylko rozwojowi językowemu. Pomaga w budowie kręgosłupa emocjonalnego, podtrzymującego dziecko przez lata.

Tekst za Polityką : „Co wynika z testu?”, Polityka, nr 38, str 71.

"Julia lubi zajęcia w Szkole PROGRAM i chętnie na nie chodzi. Mówi, że są o wiele lepsze niż w szkole (w szkole też ma bardzo dobre wyniki). Od lat ma bardzo dobre zdanie o nauczycielach z tej szkoły i mówi, że są mili i pomocni. Zadania, które wykonuje w domu wykonuje samodzielnie, bez jakiejkolwiek pomocy, a więc są dostosowane do jej możliwości. To już moje drugie dziecko, które chodzi do tej szkoły. Starsza Anna nie ma absolutnie kłopotów z językiem angielskim i gdziekolwiek wyjeżdża, świetnie sobie radzi. Podobnie jak wiele innych osób z kręgu znajomych i krewnych, które uczęszczały do Szkoły PROGRAM. Efekty nauki najlepiej widać w przyszłości, szczególnie wtedy, kiedy już jako studenci wyjeżdżają do Anglii czy USA. Starsza córka zbierała zawsze świetne opinie za jakość języka, akcent, itp., choć w Szkole PROGRAM to Julia radzi sobie od niej jeszcze lepiej." ( mama Julki Misterskiej, gr.31 poziom J/D )
" Dziecko bardzo lubi zajęcia, lektorki są przesympatyczne !" ( mama Justyny Domańskiej, grupa nr 37, poziom Primary B )
" Moja córka przyszła do Szkoły PROGRAM zniechęcona i zrezygnowana nauką języka obcego. Obecnie uwielbia szkołę i angielski. Sama w domu dużo ćwiczy, a nawet korzysta ze słownika w komputerze, czego wcześniej nie robiła. Panie nauczycielki tak zmotywowały córkę, że obecnie uwielbia język angielski ! Ola bardzo lubi swoje panie. uwierzyła w siebie, że potrafi ! jestem pełna podziwu dla pań nauczycielek za efekty, które my rodzice sami zauważamy i które są zauważane w szkole, do której chodzi. zajęcia uwielbia i po wyjściu z nich cała drogę do domu powtarza czego się nauczyła. (mama Oli Łukaszewskiej, gr nr 36, poziom Primary B )
" Jestem zadowolona z dużych postępów. Dziecko łatwiej i chętniej się wypowiada." ( mama Jędrzeja Błaszczyka, grupa 31, poziom J )
" Zajęcia są żywe, urozmaicone. Jest dobra atmosfera oraz dobry kontakt dzieci z nauczycielami i dziećmi między sobą " ( mama Szymona Kawały, grupa 31, poziom J )
" Dziecko uczy się w przyjaznej atmosferze, na poziomie dobranym do jego możliwości . Rozpoczynając naukę języka, czuje motywację do pracy nad nim i radość z kolejnych osiągnięć. Lekcje są ciekawe i prowadzone z dużym zaangażowaniem" ( mama Piotra Błaszczyka , grupa 36 )
" Fantastyczne zajęcia ! Nauka przez zabawę, Język poznaje się mimochodem, przy okazji różnych ciekawych zajęć." ( podpis nieczytelny )

Pełna oferta kursu Angielski dla dzieci w wieku 7 - 9 lat - pdf

Obozy językowe